26.05.2012, Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Przyjdź, Duchu Święty,
napełnij serca swoich wiernych
i zapal w nich ogień swojej miłości.

13.05.2012, VI Niedziela Wielkanocna

To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali

12.05.2012, Majówka

Zapraszamy na " Majówkę" dnia 13 maja 2012 r. o godz. 14.00
Msza św. przy grocie Matki Bożej na Suszycy.
Po Mszy św. i Nabożeństwie Majowym Piknik w rynku w Boleslawowie.
Grochówka, bigos, grill, Młodzieżowa Orkiestra  ze Stronia Śl. i wiele innych ciekawych atrakcji.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

06.05.2012, V Niedziela Wielkanocna

Ja jestem prawdziwym krzewem winnym , a Ojciec mój jest tym, który [go] uprawia. Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy. Wy już jesteście czyści dzięki słowu, które wypowiedziałem do was. Wytrwajcie we Mnie, a Ja [będę trwał] w was. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie - jeśli nie trwa w winnym krzewie - tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie. Ja jestem krzewem winnym, wy - latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie. Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami.

29.04.2012, IV Niedziela Wielkanocna

Ja jestem dobrym Pasterzem
i znam owce moje, a moje Mnie znają.

1 « [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] » 66

Porządek Mszy Świętych
Bolesławów - Niedziele
i Uroczystości
godz. 9:00, 12:00

Bolesławów w tygodniu
od wtorku do soboty
- godz. 18:00

dla grup pielgrzymkowych msze św. do ustalenia.

Nabożeństwo do Św. Józefa
Wtorek - godz. 18:00
Msza św. ku czci św. Józefa Opiekuna Rodzin każdego 19 dnia miesiąca o godz. 18.00

Sienna św. Michała Archanioła niedziela i uroczystości