DOM REKOLEKCYJNO - WYPOCZYNKOWY

¶w. Jana Nepomucena

Zapraszamy do nowego Domu Rekolekcyjno – wypoczynkowego ¶w. Jana Nepomucena. Oferujemy miejsca dla małych grup  ( 22 miejsc w pięciu pokojach z łazienkami). Dostęp do kuchni oraz dużego salonu z TV, - miejsce spotkań.

Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów

Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów

Parafia Bolesławów   Parafia Bolesławów    Parafia Bolesławów

Kontakt i rezerwacja: Ks. Krzysztof Kauf 606 390 340, e-mail : krzysztofkauf@onet.eu

Również zapraszamy do Pensjonatu Violetta 50 osób (możliwo¶ć pełnego wyżywienia). Dom dla dużych grup rekolekcyjnych, kolonijnych, zielone szkoły, zimowiska itp.

OFERUJE:

bazę turystyczn± daj±c± możliwo¶ci zwiedzenia Kotliny Kłodzkiej m.in. miejsc takich jak:
• Kletno (Jaskinia NiedĽwiedzia)
• Muzeum Ziemi i Park Jurajski w Kletnie
• Kopalnia Uranu w Kletnie
• Wapiennik Łaskawy Kamień
• Zalew w Starej Morawie
• Wyci±gi narciarskie ( Bolesławów i Kamienica)gify sporty zimowe
• Czarna Góra (O¶rodek Narciarski)
• Basen Kryty w Stroniu ¦l.
• ¦nieżnik
• Góra Igliczna
• Sanktuarium Marii ¦nieżnej
• Góra Oliwna
• Droga Krzyżowa
• Jaskinia Radochowska
• oraz wiele innych atrakcyjnych widokowo i turystycznie miejsc w kraju, a także po stronie czeskiej (9 km)

PONADTO ZNAJDZIESZ:
• możliwo¶ć przyrz±dzania posiłków we własnym zakresie
• do dyspozycji kuchnia i jadalnia

Doskonałe miejsce na wypoczynek, rekolekcje, dni skupienia i wypady w góry dla ministrantów, lektorów, oazy, odnowy w Duchu ¦w., itp.

Jaskinia NiedĽwiedzia w Kletnie

Atrakcje zimowe

Parafia Bolesławów  Parafia Bolesławów

Wapiennik

Zalew w Starej Morawie

Parafia Bolesławów Parafia Bolesławów

Droga Krzyżowa pod Suszyc±

Parafia Bolesławów  Parafia Bolesławów  Parafia Bolesławów

Muzeum ziemi i park jurajski

REGULAMIN DOMU

1. 1.     Dom przeznaczony jest dla szukaj±cych modlitwy, skupienia i wypoczynku.

1. 2.     Czuj sie odpowiedzialny za atmosferę domu i nie traktuj go jak zwykłego

hotelu. Zachowaj cisze w ci±gu dnia zwłaszcza na korytarzach i holach.

W domu obowi±zuje cisza nocna od godziny 22.00 – 6.00

1. 3.     Z domu rekolekcyjnego mog± korzystać grupy zorganizowane z duszpasterzem lub opiekunami oraz osoby indywidualne. Prowadz±cy grupę ustala z Dyrektorem Domu program i koszt pobytu oraz odpowiada za podopiecznych.

1. 4.     Na terenie domu obowi±zuje całkowity zakaz palenia papierosów, picia

alkoholu oraz używania rodków odurzaj±cych.

1. 5.     Przygotowanie i spożywanie posiłków odbywa sie w wyznaczonych miejscach.

W pokojach obowi±zuje całkowity zakaz używania ognia oraz gotowania.

1. 6.     Na terenie domu jest możliwo¶ć z korzystania z bezprzewodowego Internetu

(Wi-Fi). Hasło u Ks. Dyrektora.

1. 7.     Korzystaj z możliwoci jakie oferuje dom roztropnie i oszczędnie. Zachowaj

porz±dek (rodki czystoci s± do dyspozycji). Zauważone usterki zgłaszaj

natychmiast obsłudze lub opiekunom.

1. 8.    Za szkody materialne odpowiada opiekun grupy lub gocie indywidualni, którzy ponosz± odpowiedzialno¶ć finansow±. Za rzeczy zagubione dom nie odpowiada.

1. 9.     Wszelkie potrzeby i propozycje mog±ce służyć dobru wspólnemu prosimy

przedstawiać Ks. Dyrektorowi.

Życzymy wszystkim miłego i owocnego pobytu.

Z wyrazami szacunku

Bolesławów 01. 01. 2014 roku                                   ks. Dyrektor Krzysztof Kauf

Wydrukuj tekst...