Dodano: 2016-01-17, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 17 stycznia 2016 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 17 stycznia 2016 roku

1.W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy

Wtorek – św. Józefa Pelczara

Środa -  św. Fabiana i Sebastiana

Czwartek – św. Agnieszki

Piątek – św. Wincentego Pallotiego

Niedziela –   3 Niedziela Zwykła

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła P . Wacławskim i Englard. W tym tygodniu proszę R. Jasionowscy i Urbanek.

3. Porządek mszy św.  wtorek- sobota  g. 18.00.

4. Można nabyć cegiełkę na remont organów. Do nabycia jest także nasz parafialny kalendarz.

5. W piątek adoracja  Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00

6.Dzisiaj  Rada Parafialna zbiera ofiary na potrzeby naszego kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

7. W tym tygodniu święto obchodzą Babice i Dziadkowie. Składamy im najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego siły i zdrowia.

8. Parafia organizuje Przebierany Bal Karnawałowy 6 lutego br.

9. We wtorek 19 dzień miesiąca msza św. i nabożeństwo do św. Józefa Opiekuna Rodzin.

10. O przywiezienie organisty proszę w przyszłą niedzielę P. Łukasza Bieleckiego

ZAPROSZENIE

RADA SOŁECKA BOLESŁAWÓW ZAPRASZA NA SPOTKANIE WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA DNIA 22 STYCZNIA (PIĄTEK) NA GODZ. 17.00 DO PENSJONATU WIOLETTA.