Dodano: 2015-11-09, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 08 listopada 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 08 listopada 2015 roku

1.W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy

Poniedziałek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Wtorek – św. Leona Wielkiego

Środa – św. Marcina z Tours

Czwartek – św. Jozafata

Piątek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Niedziela –  33 Niedziela Zwykła

Dzisiaj o 12.00 Zmiana Tajemnic różańcowych.

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Tarnowskim i Marczewskiej . W tym tygodniu proszę R.  Łapa i Bieleckich

3. Porządek mszy św. w tygodniu od wtorku o  godz. 18.00. W środę Dzień Niepodległości msza św. o 9.00 w int. Ojczyzny.

4. Można nabyć cegiełkę na remont organów.

5. Skończyliśmy modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Dziękuję za ofiary złożone z tej okazji.  Przeznaczone są w całości na remont organów. Zebraliśmy 2580 zł + 1130 zł.(kaplica) Razem 3710 zł.

6. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna zbiera ofiary na potrzeby naszego kościoła.

7. O przywiezienie organisty proszę w  przyszłą niedzielę P. Andrzej Sypek