Dodano: 2015-08-09, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 09 sierpnia 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 09 sierpnia 2015 roku

Poniedziałek – św. Wawrzyńca

Wtorek – św. Klary

Czwartek – św. Poncjana i Hipolita

Piątek – św. Maksymiliana Marii Kolbego

Sobota – Wniebowzięcie NMP

Niedziela –  20 Niedziela Zwykła

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Nowik Ewa i Cyganik. W tym tygodniu proszę R. Rubacha i Sypek Hanna. (14 sierpnia)

3. Porządek mszy św. worek – sobota godz. 18.00

4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej mszy św. Poświęcenie kwiatów i ziół.

5. Niedługo rozpoczniemy remont organów w naszym Sanktuarium.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć siostry zakonne  ze Zgromadzenia S. Magdalenek. Po mszach będą one zbierały ofiary na rozbudowę domu dla dziewcząt zagubionych w życiu.

7. O przywiezienie organisty proszę w sobotę P.  Kamila Szozda, w przyszłą niedzielę P. Joanna Filip.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, miłego wypoczynku odpoczywającym i solenizantom i solenizantkom błogosławieństwa Bożego.