Dodano: 2015-05-10, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 10 maja 2015 roku

Środa – NMP z Fatimy

Sobota – św. Andrzeja Boboli

Niedziela –  Wniebowstąpienie Pańskie

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Mróz. W tym tygodniu proszę R. Stercel i Kruszewscy.

3. Porządek mszy św. będzie następujący: nie ma mszy św. w poniedziałek i środę, pozostałe dni o godz. 18.00

4.  We wtorek o 17.00 próba dzieci pierwszokomunijnych.

5. Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Za ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

6. W przyszłą niedzielę Rada parafialna po mszach zbiera ofiary na kościół.

7. W przyszłą niedziele zapraszamy na godz. 16.00 do CETiKu na koncert Santo Subito.

8. W środę Parafia Trzebieszowice zapraszają na nabożeństwo fatimskie na godz. 18.00.

9. Nabożeństwa majowe po mszy św. wieczornej.

10. Parafia organizuje letnie kolonie nad morzem dla dzieci. Koszt 700 zł. Zapisy u Proboszcza.

11. O przywiezienie organisty proszę w przyszłą niedzielę P. Kardynał.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli. Solenizantom i Solenizantkom składamy najserdeczniejsze życzenia.