Dodano: 2015-04-19, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 19 kwietnia 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 19 kwietnia 2015 roku

Wtorek – św. Anzelma

Czwartek – św. Wojciecha

Piątek -  św. Jerzego

Sobota – św. Marka

Niedziela –  4 Niedziela Wielkanocna

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Praczyk. W tym tygodniu proszę R. Gawlas i Tomaszewscy, w przyszłym tygodniu R. Foremnik i Łyżwa.

3. Porządek mszy św. będzie następujący: W czwartek o 18.00, przyszły tydzień 1 maja o 9.00 i 11.00

4. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary na potrzeby kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

5. Dzisiaj o 16.00 zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych na plebanii.

6. W związku, iż mamy Sanktuarium św. Józefa każdego 19 dnia miesiąca będzie Msza św. Za wstawiennictwem naszego Patrona i nabożeństwo.

7. Będziemy tworzyć w Parafii Bractwo św. Józefa.

8. O przywiezienie organisty proszę w przyszłą niedzielę P. Karolinę Polańską, 1 maja P. Jasik, 3 maja P. Herman.