Dodano: 2015-03-08, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 08 marca 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 08 marca 2015 roku

Niedziela –  IV Niedziela Wielkiego Postu

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła P. Murza i Krzuś. W tym tygodniu proszę R. Jasik i Herman.

3. Porządek mszy św. będzie następujący: W tygodniu msza św. poniedziałek  o 9.00 pozostałe dni  o 17.00

4.Dzisiaj po mszy św. zbiórka na pomoc Afryce. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Zapraszamy do sponsorowania głównych drzwi dębowych do naszego kościoła. Koszt 5500 zł.

6. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej Bolesławów po mszy św. o 17.00. Gorzkie Żale w niedziele przed mszą o 12.00.

7. Prosimy osoby chętne do pomocy przy poczęstunku na Uroczystości Sanktuarium św. Józefa do zgłoszenia się do Pani Wioli Gulij lub do Proboszcza.

8. W związku z ustanowieniem Naszego Kościoła Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodzin rekolekcje rozpoczniemy 19 marca. Poprowadzi
O. Redemptorysta Mirosław Dawlewicz Misjonarz z Rosji.

9. Od wtorku  rozpoczniemy Nowennę do św. Józefa przed uroczystością odpustową. Zachęcam do udziału.

10. O przywiezienie organisty w przyszłą niedzielę P. Tarnowskiego.

Życzenia najserdeczniejsze dla wszystkich Kobiet z okazji ich święta.