Dodano: 2015-02-22, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 22 lutego 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 22 lutego 2015 roku

Niedziela –  II Niedziela Wielkiego Postu

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła P. Różyckiej. W tym tygodniu proszę R. Kisiel i Ciskowska.

3. Porządek mszy św. będzie następujący: W tygodniu msza św. od wtorku do soboty o 17.00

4.W zeszłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 434 zł. na potrzeby kościoła oraz ogrzewanie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

5. Zapraszamy do sponsorowania głównych drzwi dębowych do naszego kościoła. Koszt 5500 zł.

6. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej Bolesławów po mszy św. o 17.00. Sienna o godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedziele przed mszą o 12.00.

7. Parafia organizuje wczasy na Lazurowym Wybrzeży. Koszt. 700 zł. Termin od 21 kwietnia do 02 maja. Szczegóły w gablocie i u proboszcza.

8. W związku z ustanowieniem Naszego Kościoła Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodzin rekolekcje rozpoczniemy 19 marca. Poprowadzi
O. Redemptorysta Mirosław Dawlewicz Misjonarz z Rosji.

7. O przywiezienie organisty w przyszłą niedzielę P. Joanna Jania