Dodano: 2015-01-25, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 25 stycznia 2015 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 25 stycznia 2015 roku

Poniedziałek – św. Tytusa i Tymoteusza

Wtorek – bł. Jerzego Matulewicza

Środa – św. Tomasza z Akwinu

Sobota- św. Jana Bosko

Niedziela –  4 Niedziela Zwykła

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Budzyńskim i Joannie Jania W tym tygodniu proszę R. Langner i Roszczypała Ewa

3. Porządek mszy św. będzie następujący:

We tygodniu o 17.00.

4. W przyszłą niedzielę o 12.00 rozdanie świec dzieciom pierwszokomunijnym oraz Msza Papieska. Zmiana Tajemnic Różańcowych.

5..W zeszłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 566 zł. na potrzeby kościoła i na ogrzewanie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

6. Dzisiaj po mszy zbiórka do puszki na pomoc Karolinie Linde. Na zabawie zebraliśmy 1250 zł.

7. Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy babcie i dziadków do pensjonatu Wioletta na ich święto.

8. O przywiezienie organisty w przyszłą niedzielę P. Gulij