Dodano: 2014-09-28, Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 28 września 2014 roku

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 28 września 2014 roku

Poniedziałek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Wtorek – św. Hieronima

Środa – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Czwartek – św. Aniołów Stróżów

Sobota – św. Franciszka z Asyżu

Niedziela – 27 Niedziela Zwykła

2.  Serdecznie dziękujemy za  przygotowanie kościoła R. Jania i Zawadzka Edward. W tym tygodniu proszę  R. Majewscy i Ignaczak

3. Porządek mszy św. będzie następujący:

Nie ma mszy w we wtorek i środę. Poniedziałek o godz. 9.00.  Niedziela Bolesławów 9.00 i 12.00 Sienna 13.30

4. W zeszłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 837 zł na potrzeby kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. o 17.00

6. Pierwsza sobota miesiąca msza św. o 17.00 w int. Żywego Różańca i zmiana Tajemnic różańcowych. W sobotę przypada św. Franciszka z Asyżu w tym dniu święcimy zwierzęta. Proszę o zgłaszanie dużych zwierząt do zakrystii i do południa podjadę i poświęcę. A małe zwierzęta proszę przynieść na godz. 17.00 przed kościół.

7. Dzisiaj o 13.30 zapraszamy na odpust św. Michała Archanioła w Siennej.

8. O przywiezienie organisty proszę P.  Henryk Cyganik.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i miłego tygodnia.